{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowotnej w negocjacjach zakupowych i innych postępowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkopolskie.

Aktualności

Administrator 11 październik 2016

Intenstywne prace projektowe

11.10.2016 r. odbyło się kolejne ze spotkań dotyczące prac nad projektem budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

więcej
Administrator 7 październik 2016

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka- pozytywna ocena projektu

Na posiedzeniu Komitetu Sterującego przy Ministerstwie Zdrowia w dniu 5 października 2016 roku został przyjęty w ramach planu działań projekt budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka wraz z jego wyposażeniem. Szczegóły w artykule poniżej.

 

http://www.umww.pl/budowa-nowego-szpitala-pediatrycznego-kolejny-krok

 

 

więcej
Administrator 29 wrzesień 2016

Prace nad projektem Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka

Zarząd Spółki Szpitale Wielkopolski, dyrekcja Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, lekarze, kierownicy oddziałów i zespół architektów, firma Industria Project Sp. z o.o., wspólnie pracują nad stworzeniem projektu Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

 

więcej
Administrator 30 sierpień 2016

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka- umowa na wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej- podpisana!

W dniu 29.08.2016 r. w siedzibie Szpitale Wielkopolski Sp. z o.o. odbyło się podpisanie umowy na wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla przedsięwzięcia „Budowa Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka (szpitala pediatrycznego) wraz z jego wyposażeniem”.
Umowa zawarta zostala pomiędzy Szpitale Wielkopolski Sp. z o.o. - reprezentowaną przez Izabelę Grzybowską – Prezesa Zarządu oraz Industria Project Sp. z o.o., reprezentowaną przez Włodzimierza Werochowskiego- Prezesa Zarządu.
Wykonawca wybrany został w trybie przetargu nieograniczonego (kwota oferty
4 612 500, 00 zł). Termin realizacji zadania wynosi 76 tygodni.

więcej
Administrator 25 marzec 2016

Wiosennych życzeń czar...

Niech nadchodzące Święta będą źródłem radości i spokoju.

Wiosennego nastroju i rodzinnego ciepła

życzą

Zarząd i Pracownicy Szpitale Wielkopolski Sp. z o.o.