Administrator 15 lipiec 2013

Przetarg nieograniczony pn.: Obsługa prawna Spółki „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.

Przetarg nieograniczony na świadczenie bieżącej obsługi prawnej dla „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o. we wszystkich kwestiach prawnych, jakie wynikają z prowadzonej przez Spółkę działalności, w tym przede wszystkim w obszarze celów statutowych.

Oferty należy składać do dnia: 26.07.2013 r., do godz. 09.00. na adres Zamawiającego: „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., ul. Nowowiejskiego 51, 61 – 734 Poznań, pok. nr 17.

Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 26.07.2013 r., o godz.10.00 w siedzibie Zamawiającego pod adresem: „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., ul. Nowowiejskiego 51, 61 – 734 Poznań.

Ogłoszenie o zamówieniu, SIWZ wraz z załacznikami, znajdują sie w zakładce ZAMÓWIENIA PUBLICZNE.

Administrator 3 lipiec 2013

Przetarg nieograniczony - Zakup i dostawa sukcesywna oleju opałowego dla Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Oferty należy składać do dnia: 16.07.2013 r., do godz. 09.00. na adres Pełnomocnika Zamawiającego: „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., ul. Nowowiejskiego 51, 61 – 734 Poznań, pok. nr 17.
Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 16.07.2013 r., o godz.10.00 w siedzibie Pełnomocnika Zamawiającego pod adresem jak wyżej.

Administrator 21 czerwiec 2013

Szkolenie pn. „Realizacja projektów infrastrukturalnych w ochronie zdrowia”

3 lipca 2013 roku odbyło się szkolenie poświęcone tematyce partnerstwa publiczno – prywatnego (PPP) w ramach przygotowania inwestycji budowy nowego szpitala matki i dziecka w Poznaniu pn. „Realizacja projektów infrastrukturalnych w ochronie zdrowia”

Administrator 20 czerwiec 2013

Zapraszamy do udziału w akcji „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE”

Tym razem z okazji Ogólnopolskiego Dnia Uwalniania Książek zapraszamy ponownie do udziału w akcji „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE”.

Akcja pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

Administrator 28 maj 2013

„BOOKCROSSING - NA ZDROWIE” – WYNIKI KONKURSU

„Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., która prowadzi projekt pt. „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE” chce, by w każdej placówce medycznej podległej samorządowi województwa wielkopolskiego zostało wyznaczone miejsce na „uwolnione” książki. Ogłosiła więc konkurs na plakat promujący ideę bookcrossingu, który będzie wizytówką tych miejsc.
Zwycięzcą konkursu została Pani Anna z Poznania. Wyróżnienie przyznano Panu Grzegorzowi z Poznania.

Zwycięzcom GRATULUJEMY!