Administrator 26 kwiecień 2013

PRZEDŁUŻONY TERMIN NA SKŁADANIE PRAC W KONKURSIE NA PLAKAT PROMUJĄCY BOOKCROSSING W PLACÓWKACH MEDYCZNYCH

Termin na składanie projektów w konkursie „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE” zostaje przedłużony
do 17 maja 2013 r.

Przypominamy, że przedmiotem konkursu jest plakat promujący ideę bookcrossingu. Projekty plakatów można przesyłać także pocztą elektroniczną na adres biuro@szpitalewielkopolski.pl. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: http://www.szpitalewielkopolski.pl/ (w zakładce ogłoszenia). Na zwycięzcę i wyróżnionych czekają nagrody finansowe.

Administrator 23 kwiecień 2013

PODSUMOWANIE DIALOGU TECHNICZNEGO W RAMACH INWESTYCJI BUDOWY NOWEGO SZPITALA MATKI I DZIECKA W POZNANIU

Podsumowanie dialogu technicznego prowadzonego w ramach przygotowania inwestycji budowy nowego szpitala matki i dziecka w Poznaniu było tematem (wtorkowej) konferencji z udziałem członków Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Spółki "Szpitale Wielkopolski" oraz przedstawicieli siedmiu firm zainteresowanych budową najnowocześniejszego szpitala w regionie.

Administrator 18 kwiecień 2013

Zakup energii elektrycznej dla 2. grupy zakupowej utworzonej przez "Szpitale Wielkopolski" sp. z o.o.

Zamówienie dotyczy zakupu energii elektrycznej czynnej w planowanej ilości 14 882,127 MWh dla 12 podmiotów – Zamawiających i 31 punktów poboru energii.

Oferty należy składać do dnia: 27.05.2013r, do godz. 09.00 na adres Pełnomocnika Zamawiających: „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., ul. Nowowiejskiego 51, 61 – 734 Poznań, pok. nr 17.

Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 27.05.2013r, o godz. 10.00 w siedzibie Pełnomocnika Zamawiających pod adresem: „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., ul. Nowowiejskiego 51, 61 – 734 Poznań.

Ogłoszenie o zamówieniu, SIWZ wraz z załącznikami, znajdują się w zakładce ZAMÓWIENIA PUBLICZNE.

Administrator 9 kwiecień 2013

GRUPOWY ZAKUP I DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO

Zakup i dostawa sukcesywna oleju opałowego lekkiego spełniającego parametry określone normą PN-C-96024 dla Grupy zakupowej podmiotów leczniczych, w okresie od 1 czerwca 2013 r. do 31 grudnia 2014 r.

Administrator 4 kwiecień 2013

Zapraszamy do udziału w akcji „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE”

W poprzedniej odsłonie akcji, dzięki zaangażowaniu pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego udało się zebrać 1475 pozycji. Książki zostały przekazane podległym Departamentowi Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom jednostkom ochrony zdrowia. Akcja została przyjęta z dużym entuzjazmem.

Książki prosimy przekazywać bezpośrednio do siedziby Spółki. Akcja nie jest ograniczona w czasie.

Współorganizatorem akcji jest Departament Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Marszałkowskiego, który prowadzi akcję wśród pracowników Urzędu. Każdy przekazany dar przyczyni się do poprawy samopoczucia chorych, umili trudny czas pobytu w Szpitalu, wywoła uśmiech na twarzach pacjentów i choć na chwilkę pozwoli zapomnieć o chorobie.