Reprezentowanie zakładów opieki zdrowotnej w negocjacjach zakupowych i innych postępowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkopolskie.

Administrator 18 wrzesień 2013

BOOKROSSING W WIELKOPOLSKICH PLACÓWKACH MEDYCZNYCH

KSIĄŻKI (ZNÓW) TRAFIĄ DO PACJENTÓW

Już po raz kolejny pracownicy Spółki „Szpitale Wielkopolski” i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego rozpoczęli zbiórkę książek w ramach akcji „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE”.

Zebrane podczas kolejnych dni książki trafią do szpitali i przychodni lekarskich podległych samorządowi województwa wraz z półkami i plakatami promującymi ideę uwalniania książek.

Administrator 25 lipiec 2013

KOLEJNA ODSŁONA PRAC KONKURSOWYCH

Kolejna odsłona wystawy prac wyłonionych w konkursie dla dzieci z wielkopolskich szpitali pn. JEŚLI JUŻ SZPITAL - TO JAKI?
Prace prezentowane są w pomieszczeniach Izby Przyjęć SZOZ nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu przy ul. Krysiewicza.

Administrator 15 lipiec 2013

Przetarg nieograniczony pn.: Obsługa prawna Spółki „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.

Przetarg nieograniczony na świadczenie bieżącej obsługi prawnej dla „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o. we wszystkich kwestiach prawnych, jakie wynikają z prowadzonej przez Spółkę działalności, w tym przede wszystkim w obszarze celów statutowych.

Oferty należy składać do dnia: 26.07.2013 r., do godz. 09.00. na adres Zamawiającego: „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., ul. Nowowiejskiego 51, 61 – 734 Poznań, pok. nr 17.

Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 26.07.2013 r., o godz.10.00 w siedzibie Zamawiającego pod adresem: „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., ul. Nowowiejskiego 51, 61 – 734 Poznań.

Ogłoszenie o zamówieniu, SIWZ wraz z załacznikami, znajdują sie w zakładce ZAMÓWIENIA PUBLICZNE.

Administrator 3 lipiec 2013

Przetarg nieograniczony - Zakup i dostawa sukcesywna oleju opałowego dla Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Oferty należy składać do dnia: 16.07.2013 r., do godz. 09.00. na adres Pełnomocnika Zamawiającego: „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., ul. Nowowiejskiego 51, 61 – 734 Poznań, pok. nr 17.
Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 16.07.2013 r., o godz.10.00 w siedzibie Pełnomocnika Zamawiającego pod adresem jak wyżej.