{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowotnej w negocjacjach zakupowych i innych postępowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkopolskie.

Aktualności

Administrator 21 czerwiec 2013

Szkolenie pn. „Realizacja projektów infrastrukturalnych w ochronie zdrowia”

3 lipca 2013 roku odbyło się szkolenie poświęcone tematyce partnerstwa publiczno – prywatnego (PPP) w ramach przygotowania inwestycji budowy nowego szpitala matki i dziecka w Poznaniu pn. „Realizacja projektów infrastrukturalnych w ochronie zdrowia”

więcej
Administrator 20 czerwiec 2013

Zapraszamy do udziału w akcji „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE”

Tym razem z okazji Ogólnopolskiego Dnia Uwalniania Książek zapraszamy ponownie do udziału w akcji „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE”.

 

Akcja pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

więcej
Administrator 28 maj 2013

„BOOKCROSSING - NA ZDROWIE” – WYNIKI KONKURSU

„Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., która prowadzi projekt pt. „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE” chce, by w każdej placówce medycznej podległej samorządowi województwa wielkopolskiego zostało wyznaczone miejsce na „uwolnione” książki. Ogłosiła więc konkurs na plakat promujący ideę bookcrossingu, który będzie wizytówką tych miejsc.
Zwycięzcą konkursu została Pani Anna z Poznania. Wyróżnienie przyznano Panu Grzegorzowi z Poznania.

Zwycięzcom GRATULUJEMY!

Administrator 28 maj 2013

„JEŚLI JUŻ SZPITAL, TO JAKI?” – WYNIKI KONKURSU

Kolorowe ściany w salach szpitalnych, lekarze w kolorowej odzieży, przestronne świetlice szpitalne i salki komputerowe w każdym szpitalu - tak zdaniem małych pacjentów powinien być wyposażony i zaprojektowany nowy szpital matki i dziecka w Poznaniu.

 

więcej
Administrator 23 maj 2013

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU PRZEPROWADZONEGO W RAMACH AKCJI "CIŚNIENIE - NA ZDROWIE!"

Ogłaszamy wyniki konkursu przeprowadzonego w ramach akcji bezpłatnych pomiarów ciśnienia tętniczego pn. „Ciśnienie – na zdrowie!”.
Nagrodzone odpowiedzi, na pytanie: Dlaczego Pan/Pani wziął/wzięła udział w akcji?, prezentujemy poniżej.
„Mój rodzinny mi zaleca, by ciśnienie kontrolować, brać tabletki, nie chorować!” – Pan Ryszard z Poznania
„Profilaktyka. Jest szansa sprawdzić, czy w tej dziedzinie zdrowie jest w porządku. Profilaktyka nie jest w Polsce niestety oczywista” – Pan Jacek z Poznania

Nagrodzonym GRATULUJEMY!

Nagrody – ciśnieniomierze automatyczne, zostaną przesłane pocztą.