{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowtonej w negocjacjach zakupowych i innych postepowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie nowego szpitala matki i dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkpolskie.

Aktualności

Administrator 23 kwiecień 2013

PODSUMOWANIE DIALOGU TECHNICZNEGO W RAMACH INWESTYCJI BUDOWY NOWEGO SZPITALA MATKI I DZIECKA W POZNANIU

Podsumowanie dialogu technicznego prowadzonego w ramach przygotowania inwestycji budowy nowego szpitala matki i dziecka w Poznaniu było tematem (wtorkowej) konferencji z udziałem członków Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Spółki "Szpitale Wielkopolski" oraz przedstawicieli siedmiu firm zainteresowanych budową najnowocześniejszego szpitala w regionie.

więcej
Administrator 18 kwiecień 2013

Zakup energii elektrycznej dla 2. grupy zakupowej utworzonej przez "Szpitale Wielkopolski" sp. z o.o.

Zamówienie dotyczy zakupu energii elektrycznej czynnej w planowanej ilości 14 882,127 MWh dla 12 podmiotów – Zamawiających i 31 punktów poboru energii.

Oferty należy składać do dnia: 27.05.2013r, do godz. 09.00 na adres Pełnomocnika Zamawiających: „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., ul. Nowowiejskiego 51, 61 – 734 Poznań, pok. nr 17.

Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 27.05.2013r, o godz. 10.00 w siedzibie Pełnomocnika Zamawiających pod adresem: „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., ul. Nowowiejskiego 51, 61 – 734 Poznań.

Ogłoszenie o zamówieniu, SIWZ wraz z załącznikami, znajdują się w zakładce ZAMÓWIENIA PUBLICZNE.

Administrator 9 kwiecień 2013

GRUPOWY ZAKUP I DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO

Zakup i dostawa sukcesywna oleju opałowego lekkiego spełniającego parametry określone normą PN-C-96024 dla Grupy zakupowej podmiotów leczniczych, w okresie od 1 czerwca 2013 r. do 31 grudnia 2014 r.

Ogłoszenie o zamówieniu, SIWZ wraz z załącznikami, znajdują się w zakładce ZAMÓWIENIA PUBLICZNE.

 

Administrator 4 kwiecień 2013

Zapraszamy do udziału w akcji „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE”

W poprzedniej odsłonie akcji, dzięki zaangażowaniu pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego udało się zebrać 1475 pozycji. Książki zostały przekazane podległym Departamentowi Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom jednostkom ochrony zdrowia. Akcja została przyjęta z dużym entuzjazmem.

Książki prosimy przekazywać bezpośrednio do siedziby Spółki. Akcja nie jest ograniczona w czasie.

Współorganizatorem akcji jest Departament Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Marszałkowskiego, który prowadzi akcję wśród pracowników Urzędu. Każdy przekazany dar przyczyni się do poprawy samopoczucia chorych, umili trudny czas pobytu w Szpitalu, wywoła uśmiech na twarzach pacjentów i choć na chwilkę pozwoli zapomnieć o chorobie.

Administrator 3 kwiecień 2013

OGŁASZAMY PROCEDURĘ WYBORU WYKONAWCY NA ŚWIADCZENIE USŁUG TELEFONII KOMÓRKOWEJ I MOBILNEGO DOSTĘPU DO INTERNETU

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i wzięcia udziału w procedurze!!!

więcej