Administrator 9 maj 2013

„Ciśnienie – na zdrowie!” – Zapraszamy na bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego w ramach obchodów Narodowego Tygodnia Pomiaru Ciśnienia Tętniczego

Przyjdź na bezpłatny pomiar ciśnienia tętniczego do Urzędu!

Akcja objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

Zapraszamy mieszkańców do odwiedzenia stanowisk bezpłatnego pomiaru ciśnienia tętniczego oraz zasięgnięcia porad dietetyka podczas organizowanej akcji w dniach 13 – 17 maja 2013 roku w godzinach od 9:00 do 15:00,
w budynku Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu przy al. Niepodległości.

Dodatkowo, na uczestników, którzy wypełnią ankietę po wykonaniu badania czekają nagrody. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzone zostaną aparatem do mierzenia ciśnienia.

Organizatorzy akcji: "Szpitale Wielkopolski" sp. z o.o. oraz Departament Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Administrator 6 maj 2013

Konkurs dla dzieci - pacjentów szpitali pn. „Jeśli już szpital, to JAKI?”

Konkurs objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

W szpitalach podległych Samorządowi Województwa Wielopolskiego trwa konkurs dla dzieci - pacjentów szpitali
pn. „Jeśli już szpital, to JAKI?”

Administrator 26 kwiecień 2013

Zakończenie "Procedury wyboru Wykonawcy na świadczenie usług telefonii komórkowej i mobilnego dostępu do internetu"

"Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. uprzejmie Informuje, że zakończyła bez rozstrzygania "Procedurę wyboru Wykonawcy na świadczenie usług telefonii komórkowej i mobilnego dostępu do internetu".
Dziękujemy wszystkim za udział w negocjacyjnym etapie ww. procedury i złożenie oferty wstępnej.

Administrator 26 kwiecień 2013

PRZEDŁUŻONY TERMIN NA SKŁADANIE PRAC W KONKURSIE NA PLAKAT PROMUJĄCY BOOKCROSSING W PLACÓWKACH MEDYCZNYCH

Termin na składanie projektów w konkursie „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE” zostaje przedłużony
do 17 maja 2013 r.

Przypominamy, że przedmiotem konkursu jest plakat promujący ideę bookcrossingu. Projekty plakatów można przesyłać także pocztą elektroniczną na adres biuro@szpitalewielkopolski.pl. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: http://www.szpitalewielkopolski.pl/ (w zakładce ogłoszenia). Na zwycięzcę i wyróżnionych czekają nagrody finansowe.

Administrator 23 kwiecień 2013

PODSUMOWANIE DIALOGU TECHNICZNEGO W RAMACH INWESTYCJI BUDOWY NOWEGO SZPITALA MATKI I DZIECKA W POZNANIU

Podsumowanie dialogu technicznego prowadzonego w ramach przygotowania inwestycji budowy nowego szpitala matki i dziecka w Poznaniu było tematem (wtorkowej) konferencji z udziałem członków Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Spółki "Szpitale Wielkopolski" oraz przedstawicieli siedmiu firm zainteresowanych budową najnowocześniejszego szpitala w regionie.