Administrator 11 luty 2013

KONKURS "BOOKCROSSING - NA ZDROWIE"

"Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. ogłasza konkurs na plakat promujący ideę BOOKCROSSINGU w wielkopolskich podmiotach leczniczych podległych Samorządowi Województwa Wielkopolskiego pt. "BOOKCROSSING - NA ZDROWIE".

Ze szczegółami można się zapoznać w REGULAMINIE KONKURSU (w zakładce OGŁOSZENIA).

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Administrator 8 luty 2013

NABÓR PROJEKTÓW PPP W SEKTORZE OCHRONY ZDROWIA

Projekt pn.  „Budowa nowego szpitala matki i dziecka w Poznaniu” został zgłoszony w konkursie  ogłoszonym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego na nabór projektów PPP w sektorze ochrony zdrowia.

Celem naboru jest analiza stanu przygotowania projektów, na rzecz wyłonienia projektu pilotażowego, który zostanie objęty kompleksowym wsparciem MRR w procesie wyboru partnera prywatnego.

Pełna lista zgłoszonych projektów pod adresem:

Administrator 8 luty 2013

WIELKOPOLSKIE OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA CHOREGO

Samorząd Wielkopolski, Zarząd „Szpitale Wielkopolski” sp. z o. o. oraz Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego organizują w dniu 11 lutego 2013 r. wielkopolskie obchody Światowego Dnia Chorego, które odbędą się w Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Juraszów 7/19 w Poznaniu (sala konferencyjna w Bibliotece Szpitala – budynek diagnostyczny, II piętro).

Serdecznie zapraszamy!

Administrator 7 luty 2013

PRZETARG NA ZAKUP GRUPOWY ENERGII ELEKTRYCZNEJ - II GRUPA ZAKUPOWA

Uprzejmie informujemy, że "Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. ogłosiła przetarg na zakup energii elektrycznej - II grupa zakupowa.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce ZAMÓWIENIA PUBLICZNE.

Termin składania ofert - 25 marca 2013r. godz. 8.30

Termin otwarcie ofert -  25 marca 2013r. godz.9.00

Administrator 7 grudzień 2012

PRZETARG NA ZAKUP GRUPOWY ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Spółka „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o. planuje do końca tego roku ogłosić przetarg na grupowy zakup energii elektrycznej.

Podczas pierwszej edycji grupy zakupowej w połowie tego roku, w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego,  uzyskaliśmy bardzo korzystne ceny energii wszystkich podmiotów wchodzących w skład grupy. Uzyskaliśmy średnią oszczędność 16% na 2013 rok i 12% na 2014 rok średnio dla całej grupy.

Dlatego ZACHĘCAMY DO PRZYSTĄPIENIA DO DRUGIEJ GRUPY ZAKUPOWEJ WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE PODMIOTY - Szpitale, Szkoły , Urzędy jak i Podmioty Prywatne

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu  61/855 35 10 lub wysyłając e-mail na adres energia@szpitalewielkopolski.pl