{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowtonej w negocjacjach zakupowych i innych postepowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie nowego szpitala matki i dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkpolskie.

Aktualności

Administrator 26 marzec 2013

PRZEDŁUŻONY TERMIN NA SKŁADANIE PRAC W KONKURSIE NA PLAKAT PROMUJĄCY BOOKCROSSING W PLACÓWKACH MEDYCZNYCH

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, termin na składanie projektów w konkursie „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE” zostaje przedłużony do 30 kwietnia 2013r.

Przypominamy, że przedmiotem konkursu jest plakat promujący ideę bookcrossingu. Projekty plakatów można przesyłać  także pocztą elektroniczną na adres biuro@szpitalewielkopolski.pl.  Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.szpitalewielkopolski.pl (w zakładce ogłoszenia). Na zwycięzcę i wyróżnionych czekają nagrody finansowe. 

Administrator 25 marzec 2013

UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA NA ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA 2. GRUPY ZAKUPOWEJ

Uprzejmie informujemy, iż Pełnomocnik Zamawiających - „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.unieważnił postępowanie w oparciu o art. 93 ust.1. pkt 1). W postępowaniu nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.

więcej
Administrator 19 marzec 2013

PRZETARG NA ZAKUP GRUPOWY ENERGII ELEKTRYCZNEJ - II GRUPA ZAKUPOWA

UWAGA ZMIANA TERMINU SKŁADANIA OFERT!

Uprzejmie informujemy, że "Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. ogłosiła przetarg na zakup energii elektrycznej - II grupa zakupowa.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce ZAMÓWIENIA PUBLICZNE.

Termin składania ofert - 25 marca 2013r. godz. 8.30

Termin otwarcie ofert -  25 marca 2013r. godz.9.00

Administrator 12 luty 2013

ZAKUP GRUPOWY USŁUG TELEFONII KOMÓRKOWEJ

Spółka „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o. planuje ogłosić przetarg na zakup grupowy usług telefonii komórkowej.

ZACHĘCAMY DO PRZYSTĄPIENIA DO GRUPY ZAKUPOWEJ WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE PODMIOTY - Szpitale, Szkoły, Urzędy jak i Podmioty Prywatne.

 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu  61/855 35 10 lub wysyłając e-mail na adres: telefony@szpitalewielkopolski.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 25 lutego 2013 r.

Administrator 11 luty 2013

KONKURS "BOOKCROSSING - NA ZDROWIE"

"Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. ogłasza konkurs na plakat promujący ideę BOOKCROSSINGU w wielkopolskich podmiotach leczniczych podległych Samorządowi Województwa Wielkopolskiego pt. "BOOKCROSSING - NA ZDROWIE".

Ze szczegółami można się zapoznać w REGULAMINIE KONKURSU (w zakładce OGŁOSZENIA).

Zapraszamy do udziału w konkursie!