Administrator 19 czerwiec 2012

Seminarium 25.06.2012

Spółka „Szpitale Wielkopolski” organizuje w dniu 25 czerwca 2012 roku seminarium, którego tematem będzie „Hybrydowy model realizacji projektów inwestycyjnych w służbie zdrowia”. Lista uczestników spotkania jest
zamknięta.

Administrator 4 kwiecień 2012

Ogłoszenie na wybór doradcy energetycznego

Spółka „Szpitale Wielkopolski” sp. z o. o. ogłasza postępowanie ofertowe na wybór doradcy energetycznego.
Poniżej zamieszczono szczegóły ogłoszenia.

Administrator 17 luty 2012

Ogłoszenie PPP - zapytanie ofertowe

„Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o. informuje:

Na zapytanie ofertowe dotyczące przygotowania szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia wpłynęło 7 ofert.

Zamawiający nie dokonał wyboru żadnej oferty.

Administrator 14 luty 2012

Ogłoszenie PPP - zapytanie ofertowe - aktualizacja

Zmiana terminu składania ofert do 15.02.2012 do godz. 15.00.

Spółka „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.  poszukuje podmiotu, który przygotuje szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w postępowaniu przetargowym realizowanym w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych, roboczo określanym „analiza finansowa inwestycji budowy nowego szpitala matki i dziecka w Poznaniu realizowanej w formule PPP wraz z analizą dopuszczalnych racjonalizacji inwestycji”.