Reprezentowanie zakładów opieki zdrowotnej w negocjacjach zakupowych i innych postępowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkopolskie.

Administrator 27 lipiec 2018

"Przetargi, odwołania...kiedy powstanie Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka?"

W dzisiejszym wydaniu Głosu Wielkopolskiego szczegóły dotyczące budowy WCZD.

Administrator 11 lipiec 2018

Jesteśmy coraz bliżej budowy WCZD - mamy oferty potencjalnych wykonawców.

Administrator 19 czerwiec 2018

DRUGA UMOWA PODPISANA w ramach Projektu Wielkopolskie e-ZDROWIE.

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w dniu  18.06.2018r. została podpisana Umowa dotycząca realizacji zamówienie na dostarczenie urządzeń dostępowych, systemów operacyjnych klienckich, drukarek i skanerów w ramach projektu nr RPWP.02.01.01-30-0047/16 Wyposażenie środowisk informatycznych wojewódzkich, powiatowych i miejskich podmiotów leczniczych w narzędzia informatyczne umożliwiające wdrożenie EDM oraz stworzenie sieci wymiany danych między podmiotami leczniczymi samorządu województwa – w zakresie Części Drugiej Zamówienia (Drukarki).

Umowę na podstawie pełnomocnictwa Zarządu Województwa Wielkopolskiego podpisał Wiceprezes spółki "Szpitale Wielkopolski" sp. z o.o. Wojciech Ołdyński.

Wykonawcą tej części projektu po wygranej procedurze przetargowej jest lokalna poznańska firma:

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe JTC Jacek Trzeciak

Wartosc kontraktu opiewa na kwotę 1 470 782,34 z czego 85% kwoty jest dofinansowane z UE.

Administrator 22 maj 2018

PIERWSZA UMOWA PODPISANA w ramach Projektu Wielkopolskie e-ZDROWIE.

W dniu 18 maja 2018r. została podpisana umowa o wartości prawie 10 mln. zł. na zakup sprzętu i oprogramowania dla 53 szpitali na terenie województwa wielkopolskiego w ramach Projektu wielkopolskie e-Zdrowie czyli „Wyposażenie środowisk informatycznych wojewódzkich, powiatowych i miejskich podmiotów leczniczych w narzędzia informatyczne umożliwiające wdrożenie EDM oraz stworzenie sieci wymiany danych między podmiotami leczniczymi samorządu województwa”.
Umowę na podstawie pełnomocnictwa Zarządu Województwa Wielkopolskiego podpisał wiceprezes spółki "Szpitale Wielkopolski" sp. z o.o. Wojciech Ołdyński.

Wykonawcą tej części projektu po wygranej procedurze przetargowej jest PRZP Systemy Informacyjne Spółka z o.o.

Administrator 4 kwiecień 2018

Finansowanie dopięte! Czekamy na oferty wykonawców.

Województwo Wielkopolskie podpisało dzisiaj z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowę pożyczki na współfinansowanie budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu. Sygnatariuszami umowy byli Marszałek Marek Woźniak i Przemysław Cieszyński, Członek Zarządu BGK. Również dzisiaj ogłoszony został przetarg na budowę. Wszystkie szczegóły i warunki mozna znaleźć na naszej stronie. Najdalej na trzy miesiące powinniśmy poznać wykonawcę i ruszyć z budową. Prezes Spółki "Szpitale Wielkopolski" Izabela Grzybowska, podkreśliła podczas dzisiejszej konferencji, że inwestycja obejmuje budowę budynku łącznie z wyposażeniem szpitala, wraz z parkingami, przyłączami, sieciami i przebudową ulicy Wrzoska, będącej drogą dojazdową do szpitala.