Administrator 16 styczeń 2018

e-Zdrowie, e-Pacjent, e-Dokumentacja, e-Rejestracja

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż podpisaliśmy umowę z Samorządem Województwa Wielkopolskiego na usługę Inżyniera Kontraktu dla Projektu pn.: „Wyposażenie środowisk informatycznych wojewódzkich, powiatowych i miejskich podmiotów leczniczych w narzędzia informatyczne umożliwiające wdrożenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz stworzenie sieci wymiany danych między podmiotami leczniczymi samorządu województwa”.

Administrator 27 listopad 2017

Instalacje sanitarne i elektryczne

Podczas ostatniego spotkania z projektantami Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka omówiono między innymi zagadnienia dotyczące poszczególnych instalacji ( wodociągi, ciepłociągi, przyłącza energetyczne). Doprecyzowano także różne kwestie, o których inwestor rozmawiał z projektantami podczas ostatnich spotkań.

Administrator 6 listopad 2017

Zagospodarowanie terenu wokół WCZD

Intensywne prace nad ukończeniem projektu wykonawczego Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka trwają! Nieprzerwanie, wspólnie nad wszystkimi zagadnieniami pracują konsultanci zatrudnieni przez inwestora wraz z projektantami. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem zarządu spółki Szpitale Wielkopolski.

Administrator 27 październik 2017

Dalsze ustalenia związane z branżą sanitarną

Podczas kolejnej narady dotyczącej budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka omówiono, między innymi, model eneregetyczny budynku. Przeanalizowano kaskady ciśnień, ich schemat, zasadę działania na przykładzie wybranych obszarów obiektu. Omówiono wentylację pomieszczeń, między innymi sal operacyjnych i SOR, a także sposób regulowania temperatury w salach chorych. Omówiono także kwestie związane z ciepłociągiem i wodociągiem.

Administrator 6 październik 2017

Instalacja sanitarna w Wielkopolskim Centrum Zdrowia Dziecka

Trwają intensywne prace nad ukończeniem projektu wykonawczego Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Kolejne ze spotkań z projektantami odbyło się w piątek, 06.10.2017r. Z ramienia inwestora wzięli w nim udział konsultanci, inżynierowie z branży sanitarnej.