Reprezentowanie zakładów opieki zdrowotnej w negocjacjach zakupowych i innych postępowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkopolskie.

Administrator 23 luty 2018

Media o nas piszą!

W lokalnych mediach powiatu kępińskiego piszą o naszym Projekcie:

„Wyposażenie środowisk informatycznych wojewódzkich, powiatowych i miejskich podmiotów leczniczych w narzędzia informatyczne umożliwiające wdrożenie EDM oraz stworzenie sieci wymiany danych między podmiotami leczniczymi samorządu województwa.”

Beneficjent: Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Inżynier Kontraktu: Szpitale Wielkopolski sp. z o.o.

kliknij w link do artykułu

Administrator 17 luty 2018

Trwają Dialogi Techniczne do Projektu e-Pacjent

W dniu 07.02.2018r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Dialogów Technicznych na:

Dostarczenie, skonfigurowanie i uruchomienie oprogramowania specjalistycznego (e-Dokumentacja, e-Rejestracja, wytwarzanie EDM, EZD)”;

oraz

Dostarczenie, skonfigurowanie i uruchomienie systemów wsparcia przetwarzania informacji w podmiotach leczniczych (aplikacje i systemy szpitalne i specjalistyczne),

w ramach trwającego Projektu „Wyposażenie środowisk informatycznych wojewódzkich, powiatowych i miejskich podmiotów leczniczych w narzędzia informatyczne umożliwiające wdrożenie EDM oraz stworzenie sieci wymiany danych między podmiotami leczniczymi samorządu województwa”.

Administrator 19 styczeń 2018

Wycinka drzew i krzewów

Przygotowujemy działkę pod budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Na działce przy ulicy Wrzoska trwa wycinka drzew i krzewów. Zgodnie z wydanymi decyzjami administracyjnymi oraz w trosce o ptactwo normalnie traktujące każdy zielony teren za swój dom, wycinka prowadzona jest poza okresem lęgowym i w okresie zimowej migracji ptaków.

Administrator 16 styczeń 2018

PROJEKT GOTOWY! Jesteśmy coraz bliżej budowy WCZD

Zakończyły  się blisko półtoraroczne prace związane z zaprojektowaniem nowego szpitala pediatrycznego
wraz z zagospodarowaniem blisko 3 hektarowego terenu, na którym ulokowana zostanie infrastruktura komunikacyjna, techniczna, pomocnicza dla funkcjonowania nowego obiektu. Opiekę medyczną znajdą tutaj dzieci na łącznie 9 oddziałach, w 354 jednoosobowych pokojach, w których pacjenci będą mogli przebywać wraz z opiekunem. Placówka zapewni opiekę także poprzez zespół poradni specjalistycznych, a także pierwszy w regionie Szpitalny Oddział Ratunkowy dla dzieci.
Przedsięwzięcie o szacunkowej wartości 375 056 153 zł zostanie sfinansowane z trzech źródeł. W ramach wsparcia Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2014 - 2020 z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego zarezerwowano 237 055 731,67 zł, środki z Kontraktu Terytorialnego (budżetu państwa) to 101 387 613,68 zł oraz wkład własny Województwa Wielkopolskiego na poziomie 36 612 807,65 zł, które Samorząd planuje pozyskać w ramach pożyczki z Banku Gospodarstwa Krajowego.

Administrator 16 styczeń 2018

e-Zdrowie, e-Pacjent, e-Dokumentacja, e-Rejestracja

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż podpisaliśmy umowę z Samorządem Województwa Wielkopolskiego na usługę Inżyniera Kontraktu dla Projektu pn.: „Wyposażenie środowisk informatycznych wojewódzkich, powiatowych i miejskich podmiotów leczniczych w narzędzia informatyczne umożliwiające wdrożenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz stworzenie sieci wymiany danych między podmiotami leczniczymi samorządu województwa”.