Reprezentowanie zakładów opieki zdrowotnej w negocjacjach zakupowych i innych postępowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkopolskie.

Administrator 14 kwiecień 2017

ŻYCZENIA WELKANOCNE

Zarząd spółki Szpitale Wielkopolski życzy Świąt Wielkanocnych wypełnionych radością i miłością.

Administrator 10 kwiecień 2017

Dobór sprzętu

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka ma być jedną z najnowocześniejszych placówek w Polsce. Zarząd spółki Szpitale Wielkopolski chce dobrać sprzęt i wyposażenie w taki sposób aby spełnić wszystkie oczekiwania. Pracowników i lekarzy, ale przede wszystkim pacjentów. Wspólnie z pojektantami szpitala, podejmowane są właśnie decyzje dotyczące najważniejszego, największego i najdroższego sprzętu jaki znajdzie się w nowym szpitalu dziecięcym i poradniach.

Administrator 6 kwiecień 2017

Bierzemy przykład z najlepszych. Wizyta w Sosnowcu

Zarząd spółki Szpitale Wielkopolski, przedstawiciele Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, a także projektanci Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka, w dniu 05.04.2017 r., odwiedzili Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu. To jedna z wiodących, najlepszych placówek medycznych w Polsce. Szpital posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, także ten najważniejszy- Certyfikat Akredytacyjny przyznawany przez Ministra Zdrowia. Fakt posiadania przez szpital certyfikatu akredytacyjnego jest poświadczeniem stosowanych w placówce wysokich standardów, wpływających przede wszystkim na jakość udzielanych świadczeń zdrowotnych.

Administrator 31 marzec 2017

Nowe regulacje w zakresie praw pacjenta i jakości w ochronie zdrowia

W środę, 29.03.2017 r., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyła się konferencja na temat nowych regulacji w zakresie praw pacjenta i jakości w ochronie zdrowia. Celem konferencji było omówienie i dyskusja na temat zmian w służbie zdrowia. Konferencję zorganizowali: Energo Inwest Broker S.A i Szpitale Wielkopolski Sp. z o.o.

Administrator 20 marzec 2017

Kolejny etap prac na ukończeniu

Po raz kolejny spotkali się dziś: projektanci Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka, pracownicy Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu i przedstawiciele spółki Szpitale Wielkopolski. Zostało doprecyzowane wyposażenie ostatnich już oddziałów i pracowni w nowym szpitalu dziecięcym.