Administrator 20 luty 2017

Ostatnie prace projektowe

Koncepcyjny projekt wielobranżowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka jest na ukończeniu! Przez wiele miesięcy pracowali nad nim architekci, lekarze i zarząd spółki Szpitale Wielkopolski. Na jego podstawie powstanie projekt budowlany.  Na plany, nanoszone są, ostatnie uwagi.

Administrator 20 luty 2017

Poziom kosmos?

Media piszą o projekcie koncepcyjnym na budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem publikacja w Głosie Wielkopolskim.

Administrator 16 luty 2017

Media o nas

W Gazecie Wyborczej w dniu 10.02.2016 r. ukazał się artykuł o budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Administrator 19 grudzień 2016

Ostatnia narada w 2016 roku

Po raz ostatni w 2016 roku odbyła się narada, podczas której omawiano szczegóły dotyczące projektu na budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Administrator 2 grudzień 2016

Prace w toku

Kolejny miesiąc i kolejne prace nad projektem Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu