{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowtonej w negocjacjach zakupowych i innych postepowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie nowego szpitala matki i dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkpolskie.

Aktualności

Administrator 2 grudzień 2016

Prace w toku

Kolejny miesiąc i kolejne prace nad projektem Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu

więcej
Administrator 27 październik 2016

Jak będzie wyglądało Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka?

Prace projektowe trwają. To czas, kiedy swoje uwagi mogą zgłaszać ordynatorzy oddziałów. Architekci z Gdańska regularnie przyjeżdżają do Poznania i konsultują projekt na budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

więcej
Administrator 11 październik 2016

Intenstywne prace projektowe

11.10.2016 r. odbyło się kolejne ze spotkań dotyczące prac nad projektem budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

więcej
Administrator 7 październik 2016

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka- pozytywna ocena projektu

Na posiedzeniu Komitetu Sterującego przy Ministerstwie Zdrowia w dniu 5 października 2016 roku został przyjęty w ramach planu działań projekt budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka wraz z jego wyposażeniem. Szczegóły w artykule poniżej.

 

http://www.umww.pl/budowa-nowego-szpitala-pediatrycznego-kolejny-krok

 

 

więcej
Administrator 29 wrzesień 2016

Prace nad projektem Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka

Zarząd Spółki Szpitale Wielkopolski, dyrekcja Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, lekarze, kierownicy oddziałów i zespół architektów, firma Industria Project Sp. z o.o., wspólnie pracują nad stworzeniem projektu Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

 

więcej