Administrator 2 grudzień 2016

Prace w toku

Kolejny miesiąc i kolejne prace nad projektem Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu

Administrator 27 październik 2016

Jak będzie wyglądało Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka?

Prace projektowe trwają. To czas, kiedy swoje uwagi mogą zgłaszać ordynatorzy oddziałów. Architekci z Gdańska regularnie przyjeżdżają do Poznania i konsultują projekt na budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Administrator 11 październik 2016

Intenstywne prace projektowe

11.10.2016 r. odbyło się kolejne ze spotkań dotyczące prac nad projektem budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Administrator 7 październik 2016

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka- pozytywna ocena projektu

Na posiedzeniu Komitetu Sterującego przy Ministerstwie Zdrowia w dniu 5 października 2016 roku został przyjęty w ramach planu działań projekt budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka wraz z jego wyposażeniem. Szczegóły w artykule poniżej.

Administrator 29 wrzesień 2016

Prace nad projektem Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka

Zarząd Spółki Szpitale Wielkopolski, dyrekcja Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, lekarze, kierownicy oddziałów i zespół architektów, firma Industria Project Sp. z o.o., wspólnie pracują nad stworzeniem projektu Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.