{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowtonej w negocjacjach zakupowych i innych postepowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie nowego szpitala matki i dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkpolskie.

Aktualności

Administrator 14 kwiecień 2017

ŻYCZENIA WELKANOCNE

Zarząd spółki Szpitale Wielkopolski życzy Świąt Wielkanocnych wypełnionych radością i miłością.

więcej
Administrator 10 kwiecień 2017

Dobór sprzętu

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka ma być jedną z najnowocześniejszych placówek w Polsce. Zarząd spółki Szpitale Wielkopolski chce dobrać sprzęt i wyposażenie w taki sposób aby spełnić wszystkie oczekiwania. Pracowników i lekarzy, ale przede wszystkim pacjentów. Wspólnie z pojektantami szpitala, podejmowane są właśnie decyzje dotyczące najważniejszego, największego i najdroższego sprzętu jaki znajdzie się w nowym szpitalu dziecięcym i poradniach.

więcej
Administrator 6 kwiecień 2017

Bierzemy przykład z najlepszych. Wizyta w Sosnowcu

Zarząd spółki Szpitale Wielkopolski, przedstawiciele Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, a także projektanci Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka, w dniu 05.04.2017 r., odwiedzili Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu. To jedna z wiodących, najlepszych placówek medycznych w Polsce. Szpital posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, także ten najważniejszy- Certyfikat Akredytacyjny przyznawany przez Ministra Zdrowia. Fakt posiadania przez szpital certyfikatu akredytacyjnego jest poświadczeniem stosowanych w placówce wysokich standardów, wpływających przede wszystkim na jakość udzielanych świadczeń zdrowotnych.

więcej
Administrator 31 marzec 2017

Nowe regulacje w zakresie praw pacjenta i jakości w ochronie zdrowia

W środę, 29.03.2017 r., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyła się konferencja na temat nowych regulacji w zakresie praw pacjenta i jakości w ochronie zdrowia. Celem konferencji było omówienie i dyskusja na temat zmian w służbie zdrowia. Konferencję zorganizowali: Energo Inwest Broker S.A i Szpitale Wielkopolski Sp. z o.o.

więcej
Administrator 20 marzec 2017

Kolejny etap prac na ukończeniu

Po raz kolejny spotkali się dziś: projektanci Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka, pracownicy Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu i przedstawiciele spółki Szpitale Wielkopolski. Zostało doprecyzowane wyposażenie ostatnich już oddziałów i pracowni w nowym szpitalu dziecięcym.

więcej