{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowtonej w negocjacjach zakupowych i innych postepowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie nowego szpitala matki i dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkpolskie.

Aktualności

Administrator 20 luty 2017

Ostatnie prace projektowe

Koncepcyjny projekt wielobranżowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka jest na ukończeniu! Przez wiele miesięcy pracowali nad nim architekci, lekarze i zarząd spółki Szpitale Wielkopolski. Na jego podstawie powstanie projekt budowlany.  Na plany, nanoszone są, ostatnie uwagi.

więcej
Administrator 20 luty 2017

Poziom kosmos?

Media piszą o projekcie koncepcyjnym na budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem publikacja w Głosie Wielkopolskim.

więcej
Administrator 16 luty 2017

Media o nas

W Gazecie Wyborczej w dniu 10.02.2016 r. ukazał się artykuł o budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

więcej
Administrator 19 grudzień 2016

Ostatnia narada w 2016 roku

Po raz ostatni w 2016 roku odbyła się narada, podczas której omawiano szczegóły dotyczące projektu na budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

więcej
Administrator 2 grudzień 2016

Prace w toku

Kolejny miesiąc i kolejne prace nad projektem Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu

więcej