{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowotnej w negocjacjach zakupowych i innych postępowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkopolskie.

Aktualności

Administrator 20 luty 2017

Poziom kosmos?

Media piszą o projekcie koncepcyjnym na budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem publikacja w Głosie Wielkopolskim.

więcej
Administrator 16 luty 2017

Media o nas

W Gazecie Wyborczej w dniu 10.02.2016 r. ukazał się artykuł o budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

więcej
Administrator 19 grudzień 2016

Ostatnia narada w 2016 roku

Po raz ostatni w 2016 roku odbyła się narada, podczas której omawiano szczegóły dotyczące projektu na budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

więcej
Administrator 2 grudzień 2016

Prace w toku

Kolejny miesiąc i kolejne prace nad projektem Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu

więcej
Administrator 27 październik 2016

Jak będzie wyglądało Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka?

Prace projektowe trwają. To czas, kiedy swoje uwagi mogą zgłaszać ordynatorzy oddziałów. Architekci z Gdańska regularnie przyjeżdżają do Poznania i konsultują projekt na budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

więcej