{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowtonej w negocjacjach zakupowych i innych postepowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie nowego szpitala matki i dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkpolskie.

Aktualności

Administrator 20 luty 2017

Poziom kosmos?

Media piszą o projekcie koncepcyjnym na budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem publikacja w Głosie Wielkopolskim.

więcej
Administrator 16 luty 2017

Media o nas

W Gazecie Wyborczej w dniu 10.02.2016 r. ukazał się artykuł o budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

więcej
Administrator 19 grudzień 2016

Ostatnia narada w 2016 roku

Po raz ostatni w 2016 roku odbyła się narada, podczas której omawiano szczegóły dotyczące projektu na budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

więcej
Administrator 2 grudzień 2016

Prace w toku

Kolejny miesiąc i kolejne prace nad projektem Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu

więcej
Administrator 27 październik 2016

Jak będzie wyglądało Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka?

Prace projektowe trwają. To czas, kiedy swoje uwagi mogą zgłaszać ordynatorzy oddziałów. Architekci z Gdańska regularnie przyjeżdżają do Poznania i konsultują projekt na budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

więcej