Administrator 29 październik 2013

PlebIscyt ESKULAP 2013

Dzisiaj o północy zakończy się pierwszy etap plebiscytu Eskulap 2013.
W czwartek 31 października "Głos Wielkopolski" opublikuje zwycięzców wszystkich lokalnych plebiscytów, którzy jednocześnie staną się uczestnikami plebiscytu wojewódzkiego. Eskulap 2013 zakończy się 16 listopada, a ogłoszenie wyników nastąpi 18 listopada.
Poniżej link do ostatniego tekstu dotyczącego plebiscytu lokalnego.

Administrator 9 październik 2013

PlebIscyt ESKULAP 2013

Plebiscyt Eskulap 2013 już się rozpoczął!

"Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. jest honorowym partnerem plebiscytu.

Administrator 18 wrzesień 2013

BOOKROSSING W WIELKOPOLSKICH PLACÓWKACH MEDYCZNYCH

KSIĄŻKI (ZNÓW) TRAFIĄ DO PACJENTÓW

Już po raz kolejny pracownicy Spółki „Szpitale Wielkopolski” i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego rozpoczęli zbiórkę książek w ramach akcji „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE”.

Zebrane podczas kolejnych dni książki trafią do szpitali i przychodni lekarskich podległych samorządowi województwa wraz z półkami i plakatami promującymi ideę uwalniania książek.

Administrator 25 lipiec 2013

KOLEJNA ODSŁONA PRAC KONKURSOWYCH

Kolejna odsłona wystawy prac wyłonionych w konkursie dla dzieci z wielkopolskich szpitali pn. JEŚLI JUŻ SZPITAL - TO JAKI?
Prace prezentowane są w pomieszczeniach Izby Przyjęć SZOZ nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu przy ul. Krysiewicza.