Administrator 13 listopad 2013

BRIEFING PRASOWY - 14.11.2013 GODZ. 12.00

Zarząd Województwa Wielkopolskiego oraz Zarząd „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.

Zapraszają na briefing prasowy z okazji WYBORU PROJEKTU pn. „ BUDOWA NOWEGO SZPITALA
MATKI I DZIECKA W POZNANIU” jako PROJEKTU PILOTAŻOWEGO w naborze projektów PPP w sektorze ochrony zdrowia prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

TERMIN: 14.11.2013 roku (czwartek), godz. 12.00
MIEJSCE: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 18, (Sala zarządu – sala nr 141, budynek C, I piętro)
W konferencji uczestniczyć będą:
Marek Woźniak Marszałek Województwa Wielkopolskiego
Mateusz Klemenski Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego
Grzegorz Wrona Prezes Zarządu „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.
Jakub Jędrzejewski Wiceprezes Zarządu „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.
Leszek Sobieski Dyrektor Departamentu Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom UMWW

Administrator 8 listopad 2013

Inwestycja „Budowa nowego Szpitala Matki i Dziecka w Poznaniu” projektem pilotażowym PPP w ochronie zdrowia

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego wyłoniło projekty pilotażowe z sektorów ochrony zdrowia i dróg samorządowych.

Administrator 29 październik 2013

PlebIscyt ESKULAP 2013

Dzisiaj o północy zakończy się pierwszy etap plebiscytu Eskulap 2013.
W czwartek 31 października "Głos Wielkopolski" opublikuje zwycięzców wszystkich lokalnych plebiscytów, którzy jednocześnie staną się uczestnikami plebiscytu wojewódzkiego. Eskulap 2013 zakończy się 16 listopada, a ogłoszenie wyników nastąpi 18 listopada.
Poniżej link do ostatniego tekstu dotyczącego plebiscytu lokalnego.

Administrator 9 październik 2013

PlebIscyt ESKULAP 2013

Plebiscyt Eskulap 2013 już się rozpoczął!

"Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. jest honorowym partnerem plebiscytu.

Administrator 18 wrzesień 2013

BOOKROSSING W WIELKOPOLSKICH PLACÓWKACH MEDYCZNYCH

KSIĄŻKI (ZNÓW) TRAFIĄ DO PACJENTÓW

Już po raz kolejny pracownicy Spółki „Szpitale Wielkopolski” i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego rozpoczęli zbiórkę książek w ramach akcji „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE”.

Zebrane podczas kolejnych dni książki trafią do szpitali i przychodni lekarskich podległych samorządowi województwa wraz z półkami i plakatami promującymi ideę uwalniania książek.