Administrator 9 kwiecień 2013

GRUPOWY ZAKUP I DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO

Zakup i dostawa sukcesywna oleju opałowego lekkiego spełniającego parametry określone normą PN-C-96024 dla Grupy zakupowej podmiotów leczniczych, w okresie od 1 czerwca 2013 r. do 31 grudnia 2014 r.

Ogłoszenie o zamówieniu, SIWZ wraz z załącznikami, znajdują się w zakładce ZAMÓWIENIA PUBLICZNE.

Administrator 4 kwiecień 2013

Zapraszamy do udziału w akcji „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE”

W poprzedniej odsłonie akcji, dzięki zaangażowaniu pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego udało się zebrać 1475 pozycji. Książki zostały przekazane podległym Departamentowi Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom jednostkom ochrony zdrowia. Akcja została przyjęta z dużym entuzjazmem.

Książki prosimy przekazywać bezpośrednio do siedziby Spółki. Akcja nie jest ograniczona w czasie.

Współorganizatorem akcji jest Departament Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Marszałkowskiego, który prowadzi akcję wśród pracowników Urzędu. Każdy przekazany dar przyczyni się do poprawy samopoczucia chorych, umili trudny czas pobytu w Szpitalu, wywoła uśmiech na twarzach pacjentów i choć na chwilkę pozwoli zapomnieć o chorobie.

Administrator 3 kwiecień 2013

OGŁASZAMY PROCEDURĘ WYBORU WYKONAWCY NA ŚWIADCZENIE USŁUG TELEFONII KOMÓRKOWEJ I MOBILNEGO DOSTĘPU DO INTERNETU

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia i wzięcia udziału w procedurze!!!

Administrator 26 marzec 2013

PRZEDŁUŻONY TERMIN NA SKŁADANIE PRAC W KONKURSIE NA PLAKAT PROMUJĄCY BOOKCROSSING W PLACÓWKACH MEDYCZNYCH

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, termin na składanie projektów w konkursie „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE” zostaje przedłużony do 30 kwietnia 2013r.

Przypominamy, że przedmiotem konkursu jest plakat promujący ideę bookcrossingu. Projekty plakatów można przesyłać  także pocztą elektroniczną na adres biuro@szpitalewielkopolski.pl.  Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.szpitalewielkopolski.pl (w zakładce ogłoszenia). Na zwycięzcę i wyróżnionych czekają nagrody finansowe.

Administrator 25 marzec 2013

UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA NA ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA 2. GRUPY ZAKUPOWEJ

Uprzejmie informujemy, iż Pełnomocnik Zamawiających - „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.unieważnił postępowanie w oparciu o art. 93 ust.1. pkt 1). W postępowaniu nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.