{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowtonej w negocjacjach zakupowych i innych postepowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie nowego szpitala matki i dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkpolskie.

Aktualności

Administrator 19 marzec 2013

PRZETARG NA ZAKUP GRUPOWY ENERGII ELEKTRYCZNEJ - II GRUPA ZAKUPOWA

UWAGA ZMIANA TERMINU SKŁADANIA OFERT!

Uprzejmie informujemy, że "Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. ogłosiła przetarg na zakup energii elektrycznej - II grupa zakupowa.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce ZAMÓWIENIA PUBLICZNE.

Termin składania ofert - 25 marca 2013r. godz. 8.30

Termin otwarcie ofert -  25 marca 2013r. godz.9.00

Administrator 12 luty 2013

ZAKUP GRUPOWY USŁUG TELEFONII KOMÓRKOWEJ

Spółka „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o. planuje ogłosić przetarg na zakup grupowy usług telefonii komórkowej.

ZACHĘCAMY DO PRZYSTĄPIENIA DO GRUPY ZAKUPOWEJ WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE PODMIOTY - Szpitale, Szkoły, Urzędy jak i Podmioty Prywatne.

 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu  61/855 35 10 lub wysyłając e-mail na adres: telefony@szpitalewielkopolski.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 25 lutego 2013 r.

Administrator 11 luty 2013

KONKURS "BOOKCROSSING - NA ZDROWIE"

"Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. ogłasza konkurs na plakat promujący ideę BOOKCROSSINGU w wielkopolskich podmiotach leczniczych podległych Samorządowi Województwa Wielkopolskiego pt. "BOOKCROSSING - NA ZDROWIE".

Ze szczegółami można się zapoznać w REGULAMINIE KONKURSU (w zakładce OGŁOSZENIA).

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Administrator 8 luty 2013

NABÓR PROJEKTÓW PPP W SEKTORZE OCHRONY ZDROWIA

Projekt pn.  „Budowa nowego szpitala matki i dziecka w Poznaniu” został zgłoszony w konkursie  ogłoszonym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego na nabór projektów PPP w sektorze ochrony zdrowia.

Celem naboru jest analiza stanu przygotowania projektów, na rzecz wyłonienia projektu pilotażowego, który zostanie objęty kompleksowym wsparciem MRR w procesie wyboru partnera prywatnego.

Pełna lista zgłoszonych projektów pod adresem:

http://www.ppp.gov.pl/Aktualnosci/Strony/nabor_zdrowie_wyniki_30012013.aspx

Administrator 8 luty 2013

WIELKOPOLSKIE OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA CHOREGO

Samorząd Wielkopolski, Zarząd „Szpitale Wielkopolski” sp. z o. o. oraz Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego organizują w dniu 11 lutego 2013 r. wielkopolskie obchody Światowego Dnia Chorego, które odbędą się w Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Juraszów 7/19 w Poznaniu (sala konferencyjna w Bibliotece Szpitala – budynek diagnostyczny, II piętro).

Serdecznie zapraszamy!