Administrator 7 luty 2013

PRZETARG NA ZAKUP GRUPOWY ENERGII ELEKTRYCZNEJ - II GRUPA ZAKUPOWA

Uprzejmie informujemy, że "Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. ogłosiła przetarg na zakup energii elektrycznej - II grupa zakupowa.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce ZAMÓWIENIA PUBLICZNE.

Termin składania ofert - 25 marca 2013r. godz. 8.30

Termin otwarcie ofert -  25 marca 2013r. godz.9.00

Administrator 7 grudzień 2012

PRZETARG NA ZAKUP GRUPOWY ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Spółka „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o. planuje do końca tego roku ogłosić przetarg na grupowy zakup energii elektrycznej.

Podczas pierwszej edycji grupy zakupowej w połowie tego roku, w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego,  uzyskaliśmy bardzo korzystne ceny energii wszystkich podmiotów wchodzących w skład grupy. Uzyskaliśmy średnią oszczędność 16% na 2013 rok i 12% na 2014 rok średnio dla całej grupy.

Dlatego ZACHĘCAMY DO PRZYSTĄPIENIA DO DRUGIEJ GRUPY ZAKUPOWEJ WSZYSTKIE ZAINTERESOWANE PODMIOTY - Szpitale, Szkoły , Urzędy jak i Podmioty Prywatne

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu  61/855 35 10 lub wysyłając e-mail na adres energia@szpitalewielkopolski.pl

Administrator 12 listopad 2012

DIALOG TECHNICZNY

"Szpitale Wielkopolski" Sp. z o. o. zaprasza do składania wniosków o dopuszczenie do dialogu technicznego.

Administrator 19 wrzesień 2012

Zakończenie postępowania przetargowego

Informujemy, że zakończyło się postępowanie przetargowe na zakup energii elektycznej dla grupy zakupowej „Szpitale Wielkopolski”.
Poniżej zamieszczamy OGŁOSZENIE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA.

Ogłoszenie o wynikach_Szpitale Wielkopolski Sp z o o

Administrator 17 wrzesień 2012

EXPO REAL 2012

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 8-10 października Spółka uczestniczyć będzie w  targach inwestycyjnych EXPO REAL 2012 organizowanych w Monachium.