{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowtonej w negocjacjach zakupowych i innych postepowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie nowego szpitala matki i dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkpolskie.

Aktualności

Administrator 11 maj 2017

Teletechnika

W dniu 10.05.2017 odbyło się kolejne spotkanie dotyczące wyposażenia Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem przedstawiciele spółki Szpitale Wielkopolski, pracownicy Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu i architekt ( Industria Project), rozmawiali o rozwiązaniach teletechnicznych, które będą zastosowane w nowym szpitalu dziecięcym.

 

więcej
Administrator 11 maj 2017

Działka ogrodzona!

W ramach działań przygotowawczych, teren przy ulicy Wrzoska, na którym powstanie Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka, został uprzątnięty. Dokonano wyburzeń wszystkich trzech budynków ( były to niewielkie budynki w stanie częściowej ruiny). Materiały i odpady zostały wywiezione i zutylizowane.

więcej
Administrator 14 kwiecień 2017

ŻYCZENIA WELKANOCNE

Zarząd spółki Szpitale Wielkopolski życzy Świąt Wielkanocnych wypełnionych radością i miłością.

więcej
Administrator 10 kwiecień 2017

Dobór sprzętu

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka ma być jedną z najnowocześniejszych placówek w Polsce. Zarząd spółki Szpitale Wielkopolski chce dobrać sprzęt i wyposażenie w taki sposób aby spełnić wszystkie oczekiwania. Pracowników i lekarzy, ale przede wszystkim pacjentów. Wspólnie z pojektantami szpitala, podejmowane są właśnie decyzje dotyczące najważniejszego, największego i najdroższego sprzętu jaki znajdzie się w nowym szpitalu dziecięcym i poradniach.

więcej
Administrator 6 kwiecień 2017

Bierzemy przykład z najlepszych. Wizyta w Sosnowcu

Zarząd spółki Szpitale Wielkopolski, przedstawiciele Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, a także projektanci Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka, w dniu 05.04.2017 r., odwiedzili Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu. To jedna z wiodących, najlepszych placówek medycznych w Polsce. Szpital posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, także ten najważniejszy- Certyfikat Akredytacyjny przyznawany przez Ministra Zdrowia. Fakt posiadania przez szpital certyfikatu akredytacyjnego jest poświadczeniem stosowanych w placówce wysokich standardów, wpływających przede wszystkim na jakość udzielanych świadczeń zdrowotnych.

więcej