{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowtonej w negocjacjach zakupowych i innych postepowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie nowego szpitala matki i dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkpolskie.

Aktualności

Administrator 31 marzec 2017

Nowe regulacje w zakresie praw pacjenta i jakości w ochronie zdrowia

W środę, 29.03.2017 r., w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyła się konferencja na temat nowych regulacji w zakresie praw pacjenta i jakości w ochronie zdrowia. Celem konferencji było omówienie i dyskusja na temat zmian w służbie zdrowia. Konferencję zorganizowali: Energo Inwest Broker S.A i Szpitale Wielkopolski Sp. z o.o.

więcej
Administrator 20 marzec 2017

Kolejny etap prac na ukończeniu

Po raz kolejny spotkali się dziś: projektanci Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka, pracownicy Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu i przedstawiciele spółki Szpitale Wielkopolski. Zostało doprecyzowane wyposażenie ostatnich już oddziałów i pracowni w nowym szpitalu dziecięcym.

więcej
Administrator 15 marzec 2017

Chirurgia, Ortopedia, Elektrodiagnostyka...

Odbyło się kolejne ze spotkań, podczas których ostatecznie jest zatwierdzany sprzęt i wyposażenie poszczególnych oddziałów Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Dziś projektanci z firmy Industria, spotkali się z kierownikami i pielęgniarkami oddziałowymi z Ortopedii i Chirurgii. Ustalono także wszystkie szczegóły dotyczące Elektrodiagnostyki, Poradni Szpitalnych i Apteki.

więcej
Administrator 10 marzec 2017

Ostateczne zatwierdzenie wyposażenia

Dziś odbyło się kolejne spotkanie architektów z firmy Industria z prezesem spółki Szpitale Wielkopolski, Izabelą Grzybowską i kadrą Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu. Ostatecznie zatwierdzane są wygląd i wyposażenie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. To przygotowanie do stworzenia projektu budowlanego.

więcej
Administrator 10 marzec 2017

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka w wersji mini

Jest gotowa makieta Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Dzisiaj po raz pierwszy mogli ją zobaczyć pracownicy szpitala przy ulicy Krysiewicza, Nowowiejskiego, Jarachowskiego czy poradni przy ulicy Spornej. Wkrótce będą oni pracować w nowej placówce. Na spotkaniu z architektami byli obecni kierownicy oddziałów, pielęgniarki oddziałowe, kierownicy administracyjni, szefowie apteki, laboratorium czy zakładów diagnostyki.

więcej