Reprezentowanie zakładów opieki zdrowotnej w negocjacjach zakupowych i innych postępowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkopolskie.

Administrator 14 listopad 2013

PODSUMOWANIE KONFERENCJI PRASOWEJ

WYBÓR PROJEKTU BUDOWY NOWEGO SZPITALA MATKI I DZIECKA W POZNANIU JAKO PROJEKTU PILOTAŻOWEGO W NABORZE POJEKTÓW PPP W SEKTORZE OCHRONY ZDROWIA PROWADZONYM PRZEZ MINISTERSTWO ROZWOJU REGIOLNALNEGO

PROJEKT OTRZYMA WSPARCIE DORADCZE

Projekt uzyska kompleksowe wsparcie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, świadczone z udziałem doradców zewnętrznych w zakresie ekonomiczno-finansowym, prawnym oraz technicznym, w celu przygotowania inwestycji w formule ppp.
Wsparcie, jakie otrzyma samorząd województwa jest znaczącym elementem w procesie przygotowania projektu do realizacji. W ramach pomocy projekt otrzyma pełną obsługę doradczą i kompleksowe przygotowanie procedur wyboru partnera prywatnego realizującego budowę nowego szpitala matki i dziecka. Wypracowana dokumentacja będzie wzorcową dla innych podmiotów publicznych zainteresowanych realizacją projektów ppp w sektorze ochrony zdrowia.

Administrator 13 listopad 2013

BRIEFING PRASOWY - 14.11.2013 GODZ. 12.00

Zarząd Województwa Wielkopolskiego oraz Zarząd „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.

Zapraszają na briefing prasowy z okazji WYBORU PROJEKTU pn. „ BUDOWA NOWEGO SZPITALA
MATKI I DZIECKA W POZNANIU” jako PROJEKTU PILOTAŻOWEGO w naborze projektów PPP w sektorze ochrony zdrowia prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

TERMIN: 14.11.2013 roku (czwartek), godz. 12.00
MIEJSCE: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 18, (Sala zarządu – sala nr 141, budynek C, I piętro)
W konferencji uczestniczyć będą:
Marek Woźniak Marszałek Województwa Wielkopolskiego
Mateusz Klemenski Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego
Grzegorz Wrona Prezes Zarządu „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.
Jakub Jędrzejewski Wiceprezes Zarządu „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.
Leszek Sobieski Dyrektor Departamentu Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom UMWW

Administrator 8 listopad 2013

Inwestycja „Budowa nowego Szpitala Matki i Dziecka w Poznaniu” projektem pilotażowym PPP w ochronie zdrowia

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego wyłoniło projekty pilotażowe z sektorów ochrony zdrowia i dróg samorządowych.

Administrator 29 październik 2013

PlebIscyt ESKULAP 2013

Dzisiaj o północy zakończy się pierwszy etap plebiscytu Eskulap 2013.
W czwartek 31 października "Głos Wielkopolski" opublikuje zwycięzców wszystkich lokalnych plebiscytów, którzy jednocześnie staną się uczestnikami plebiscytu wojewódzkiego. Eskulap 2013 zakończy się 16 listopada, a ogłoszenie wyników nastąpi 18 listopada.
Poniżej link do ostatniego tekstu dotyczącego plebiscytu lokalnego.

Administrator 9 październik 2013

PlebIscyt ESKULAP 2013

Plebiscyt Eskulap 2013 już się rozpoczął!

"Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. jest honorowym partnerem plebiscytu.