{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowtonej w negocjacjach zakupowych i innych postepowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie nowego szpitala matki i dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkpolskie.

Aktualności

Administrator 13 lipiec 2017

Ryzyka cybernetyczne- realne zagrożenie

Według ekspertów, ryzyka cybernetyczne, będą w najbliższych latach jednym z największych zgrożeń dla funkcjonowania przedsiębiorstw. Także dla funkcjonowania placówek medycznych- szpitali. Czego powinni obawiać się dyrektorzy szpitali, z czego zdawać sobie sprawę, jak świadomie zarządzać swoją placówką? Na te pytania odpowiadali specjaliści podczas konferencji "Zagrożenia cybernetyczne w podmiotach leczniczych- uwarunkowania prawne, przykłady, rozwiązania". Taka konferencja odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Zorganizowała ją Spółka Szpitale Wielkopolski wraz z partnerem- brokerem ubezpieczeniowym EIB.

więcej
Administrator 13 czerwiec 2017

Informatyzacja w ochronie zdrowia- ankieta dotycząca e-zdrowia

Rząd pracuje obecnie nad rozwiązaniami informatycznymi mającymi poprawić opiekę zdrowotną takimi jak elektroniczna dokumentacja pacjenta, e-recepta czy e-skierowanie. Trwają konsultacje społeczne dotyczące oczekiwań od usług e-zdrowia i e-recepty, więc nasz głos – głos pacjentów i obywateli, będzie się liczył. Częścią konsultacji jest zbieranie opinii poprzez dystrybuowanie i wypełnianie ankiety, którą przygotowało Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. Zachęcamy do wypełnienia ankiety. Można to zrobić online korzystając z linku:

https://www.webankieta.pl/ankieta/280205/ankieta-dotyczaca-e-zdrowia.html

 

Administrator 29 maj 2017

W Głosie Wielkopolskim, o tym, na jakim etapie jest budowa WCZD

W maju, w Głosie Wielkopolskim, ukazała się publikacja o budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Dziennikarze na bieżąco śledzą postęp prac.

więcej
Administrator 11 maj 2017

Teletechnika

W dniu 10.05.2017 odbyło się kolejne spotkanie dotyczące wyposażenia Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem przedstawiciele spółki Szpitale Wielkopolski, pracownicy Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu i architekt ( Industria Project), rozmawiali o rozwiązaniach teletechnicznych, które będą zastosowane w nowym szpitalu dziecięcym.

 

więcej
Administrator 11 maj 2017

Działka ogrodzona!

W ramach działań przygotowawczych, teren przy ulicy Wrzoska, na którym powstanie Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka, został uprzątnięty. Dokonano wyburzeń wszystkich trzech budynków ( były to niewielkie budynki w stanie częściowej ruiny). Materiały i odpady zostały wywiezione i zutylizowane.

więcej