Administrator 22 maj 2018

PIERWSZA UMOWA PODPISANA w ramach Projektu Wielkopolskie e-ZDROWIE.

W dniu 18 maja 2018r. została podpisana umowa o wartości prawie 10 mln. zł. na zakup sprzętu i oprogramowania dla 53 szpitali na terenie województwa wielkopolskiego w ramach Projektu wielkopolskie e-Zdrowie czyli „Wyposażenie środowisk informatycznych wojewódzkich, powiatowych i miejskich podmiotów leczniczych w narzędzia informatyczne umożliwiające wdrożenie EDM oraz stworzenie sieci wymiany danych między podmiotami leczniczymi samorządu województwa”.
Umowę na podstawie pełnomocnictwa Zarządu Województwa Wielkopolskiego podpisał wiceprezes spółki "Szpitale Wielkopolski" sp. z o.o. Wojciech Ołdyński.

Wykonawcą tej części projektu po wygranej procedurze przetargowej jest PRZP Systemy Informacyjne Spółka z o.o.

Administrator 4 kwiecień 2018

Finansowanie dopięte! Czekamy na oferty wykonawców.

Województwo Wielkopolskie podpisało dzisiaj z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowę pożyczki na współfinansowanie budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu. Sygnatariuszami umowy byli Marszałek Marek Woźniak i Przemysław Cieszyński, Członek Zarządu BGK. Również dzisiaj ogłoszony został przetarg na budowę. Wszystkie szczegóły i warunki mozna znaleźć na naszej stronie. Najdalej na trzy miesiące powinniśmy poznać wykonawcę i ruszyć z budową. Prezes Spółki "Szpitale Wielkopolski" Izabela Grzybowska, podkreśliła podczas dzisiejszej konferencji, że inwestycja obejmuje budowę budynku łącznie z wyposażeniem szpitala, wraz z parkingami, przyłączami, sieciami i przebudową ulicy Wrzoska, będącej drogą dojazdową do szpitala.

Administrator 23 luty 2018

Media o nas piszą!

W lokalnych mediach powiatu kępińskiego piszą o naszym Projekcie:

„Wyposażenie środowisk informatycznych wojewódzkich, powiatowych i miejskich podmiotów leczniczych w narzędzia informatyczne umożliwiające wdrożenie EDM oraz stworzenie sieci wymiany danych między podmiotami leczniczymi samorządu województwa.”

Beneficjent: Samorząd Województwa Wielkopolskiego

Inżynier Kontraktu: Szpitale Wielkopolski sp. z o.o.

kliknij w link do artykułu

Administrator 17 luty 2018

Trwają Dialogi Techniczne do Projektu e-Pacjent

W dniu 07.02.2018r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Dialogów Technicznych na:

Dostarczenie, skonfigurowanie i uruchomienie oprogramowania specjalistycznego (e-Dokumentacja, e-Rejestracja, wytwarzanie EDM, EZD)”;

oraz

Dostarczenie, skonfigurowanie i uruchomienie systemów wsparcia przetwarzania informacji w podmiotach leczniczych (aplikacje i systemy szpitalne i specjalistyczne),

w ramach trwającego Projektu „Wyposażenie środowisk informatycznych wojewódzkich, powiatowych i miejskich podmiotów leczniczych w narzędzia informatyczne umożliwiające wdrożenie EDM oraz stworzenie sieci wymiany danych między podmiotami leczniczymi samorządu województwa”.

Administrator 19 styczeń 2018

Wycinka drzew i krzewów

Przygotowujemy działkę pod budowę Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Na działce przy ulicy Wrzoska trwa wycinka drzew i krzewów. Zgodnie z wydanymi decyzjami administracyjnymi oraz w trosce o ptactwo normalnie traktujące każdy zielony teren za swój dom, wycinka prowadzona jest poza okresem lęgowym i w okresie zimowej migracji ptaków.