{"first":":first","cssSlides":".slide","cssMenu":".rotator-menu","cssPrev":".rotator-prev","cssNext":".rotator-next","cssTimer":".rotator-timer","cssLightBackground":".rotator-bg-light","cssDarkBackground":".rotator-bg-dark","delay":15000,"type":"fade","speed":1000}

Reprezentowanie zakładów opieki zdrowtonej w negocjacjach zakupowych i innych postepowaniach o charakterze gospodarczym.

Przygotowanie oraz realizacja inwestycji polegającej na budowie nowego szpitala matki i dziecka.

Wykonywanie zadań inwestora lub inwestora zastępczego dla zakładów opieki zdrowotnej utworzonych przez Województwo Wielkpolskie.

Aktualności

Administrator 19 październik 2018

Komunikat spółki Szpitale Wielkopolski w związku z materiałem emitowanym w programie "Teleskop" na antenie TVP3 Poznań

Komunikat w związku z materiałem autorstwa reportera Anny Molskiej wyemitowanym w wydaniu programu informacyjnego ,,Teleskop’’ w telewizji TVP3 Poznań w dniu 17 października 2018r. pt.: „10 milionów dla byłego pracownika służb PRL?”

więcej
Administrator 18 październik 2018

Umowa z firmą świadczącą pełnobranżowy nadzór inwestorski nad budową Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka zawarta!

Usługi w zakresie nadzoru nad pracami związanymi z budową Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka będzie świadczyć firma Sweco Consulting sp. z o.o.

więcej
Administrator 17 październik 2018

Umowa z generalnym wykonawcą Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka podpisana!

Nic nie stoi już na przeszkodzie aby ruszyła budowa Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu. Działka przy ulicy Wrzoska jest przygotowana, a umowa z generalnym wykonawcą- firmą Warbud- podpisana. Na placu budowy zrobili to dziś prezes spółki Szpitale Wielkopolski- Izabela Grzybowska i prezes firmy Warbud- Jerzy Werle.

więcej
Administrator 25 wrzesień 2018

Budowa sieci wodociągowej dla Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka

3 września br. rozpoczęła się budowa sieci wodociągowej, z której będzie korzystać nowy Szpital Pediatryczny.

więcej
Administrator 9 sierpień 2018

Przetarg na wybór generalnego wykonawcy budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu rozstrzygnięty.

9 sierpnia br. zakończyła się ocena ofert złożonych przez wykonawców ubiegających się o budowę szpitala dziecięcego w Poznaniu, czyli Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Komisja Przetargowa przeanalizowała dokumenty obejmujące łącznie ok. 4 tysięcy stron, ostatecznie wybierając firmę WARBUD S.A.

więcej