Administrator 27 lipiec 2018

"Przetargi, odwołania...kiedy powstanie Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka?"

W dzisiejszym wydaniu Głosu Wielkopolskiego szczegóły dotyczące budowy WCZD.

Administrator 11 lipiec 2018

Jesteśmy coraz bliżej budowy WCZD - mamy oferty potencjalnych wykonawców.

Administrator 19 czerwiec 2018

DRUGA UMOWA PODPISANA w ramach Projektu Wielkopolskie e-ZDROWIE.

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w dniu  18.06.2018r. została podpisana Umowa dotycząca realizacji zamówienie na dostarczenie urządzeń dostępowych, systemów operacyjnych klienckich, drukarek i skanerów w ramach projektu nr RPWP.02.01.01-30-0047/16 Wyposażenie środowisk informatycznych wojewódzkich, powiatowych i miejskich podmiotów leczniczych w narzędzia informatyczne umożliwiające wdrożenie EDM oraz stworzenie sieci wymiany danych między podmiotami leczniczymi samorządu województwa – w zakresie Części Drugiej Zamówienia (Drukarki).

Umowę na podstawie pełnomocnictwa Zarządu Województwa Wielkopolskiego podpisał Wiceprezes spółki "Szpitale Wielkopolski" sp. z o.o. Wojciech Ołdyński.

Wykonawcą tej części projektu po wygranej procedurze przetargowej jest lokalna poznańska firma:

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe JTC Jacek Trzeciak

Wartosc kontraktu opiewa na kwotę 1 470 782,34 z czego 85% kwoty jest dofinansowane z UE.

Administrator 22 maj 2018

PIERWSZA UMOWA PODPISANA w ramach Projektu Wielkopolskie e-ZDROWIE.

W dniu 18 maja 2018r. została podpisana umowa o wartości prawie 10 mln. zł. na zakup sprzętu i oprogramowania dla 53 szpitali na terenie województwa wielkopolskiego w ramach Projektu wielkopolskie e-Zdrowie czyli „Wyposażenie środowisk informatycznych wojewódzkich, powiatowych i miejskich podmiotów leczniczych w narzędzia informatyczne umożliwiające wdrożenie EDM oraz stworzenie sieci wymiany danych między podmiotami leczniczymi samorządu województwa”.
Umowę na podstawie pełnomocnictwa Zarządu Województwa Wielkopolskiego podpisał wiceprezes spółki "Szpitale Wielkopolski" sp. z o.o. Wojciech Ołdyński.

Wykonawcą tej części projektu po wygranej procedurze przetargowej jest PRZP Systemy Informacyjne Spółka z o.o.

Administrator 4 kwiecień 2018

Finansowanie dopięte! Czekamy na oferty wykonawców.

Województwo Wielkopolskie podpisało dzisiaj z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowę pożyczki na współfinansowanie budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu. Sygnatariuszami umowy byli Marszałek Marek Woźniak i Przemysław Cieszyński, Członek Zarządu BGK. Również dzisiaj ogłoszony został przetarg na budowę. Wszystkie szczegóły i warunki mozna znaleźć na naszej stronie. Najdalej na trzy miesiące powinniśmy poznać wykonawcę i ruszyć z budową. Prezes Spółki "Szpitale Wielkopolski" Izabela Grzybowska, podkreśliła podczas dzisiejszej konferencji, że inwestycja obejmuje budowę budynku łącznie z wyposażeniem szpitala, wraz z parkingami, przyłączami, sieciami i przebudową ulicy Wrzoska, będącej drogą dojazdową do szpitala.