Ostatnie prace projektowe

20 lutego 2017

Koncepcyjny projekt wielobranżowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka jest na ukończeniu! Przez wiele miesięcy pracowali nad nim architekci, lekarze i zarząd spółki Szpitale Wielkopolski. Na jego podstawie powstanie projekt budowlany.  Na plany, nanoszone są, ostatnie uwagi.

Dzisiaj, kierownicy oddziałów, lekarze, pielęgniarki, dyrekcja Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu i projektanci, rozmawiali szczegółowo m.in. o sercu nowego szpitala, czyli o Szpitalnym Oddziale Ratunkowym ( izolatkach, gabinetach lekarskich, salach zabiegowych, poczekalni), Izbie Przyjęć, Oddziale Zakaźnym, Diagnostyce Obrazowej, Patomorfologii i Laryngologii. Wkrótce projekt koncepcyjny ma być gotowy.