Logo Fundusze Europejskie, Godło Polski, Rzeczpospolita Polska, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Kolejny etap prac – START!

3 marca 2017

II etap umowy na projekt Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka został zakończony. Projektanci opracowali już projekt koncepcyjny wielobranżowy. Na jego podstawie powstanie projekt budowlany. Na każdym etapie prac, z architektami ściśle współpracują kierownicy oddziałów, pielęgniarki oddziałowe, informatycy czy dział techniczny Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu.

Projektanci z firmy Industria, z Gdańska, wraz z prezesem spółki Szpitale Wielkopolski i lekarzami ze SZOZ nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, rozpoczeli dziś fazę przygotowawczą do kolejnego III etapu prac. To uszczegółowienie standardów pod etap: projekt budowlany. Zaczęto doprecyzowywać wszystkie parametry. W pierwszej kolejności – szczegółowe uzgodnienia dotyczące wyposażenia oddziałów łóżkowych (ilość sprzętu, rodzaj sprzętu). Kolejne spotkania są zaplanowane w najbliższych tygodniach.