Przetarg nieograniczony pn.: Obsługa prawna Spółki „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.

15 lipca 2013

Przetarg nieograniczony na świadczenie bieżącej obsługi prawnej dla „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o. we wszystkich kwestiach prawnych, jakie wynikają z prowadzonej przez Spółkę działalności, w tym przede wszystkim w obszarze celów statutowych.

Oferty należy składać do dnia: 26.07.2013 r., do godz. 09.00. na adres Zamawiającego: „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., ul. Nowowiejskiego 51, 61 – 734 Poznań, pok. nr 17.

Otwarcie ofert odbędzie się w dniu 26.07.2013 r., o godz.10.00 w siedzibie Zamawiającego pod adresem: „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., ul. Nowowiejskiego 51, 61 – 734 Poznań.

Ogłoszenie o zamówieniu, SIWZ wraz z załacznikami, znajdują sie w zakładce ZAMÓWIENIA PUBLICZNE.