Wizytacja budowy Szpitala Uniwersyteckiego Kraków – Prokocim

12 grudnia 2018

Zespół Inwestora Zastępczego dla budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka wraz z przedstawicielami Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu wizytowali 7 grudnia br. budowę nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego Kraków – Prokocim. Przedsięwzięcie to jest już w ostatniej fazie inwestycyjnej, oddanie obiektu do użytku powinno nastąpić w pierwszym półroczu przyszłego roku. Była to więc doskonała okazja do zapoznania się z kwestiami, które wystąpiły przy realizacji podobnego zadania do budowy WCZD. Zagadnienia przedstawione przez zespół odpowiedzialny za realizację nowego krakowskiego szpitala zostaną uwzględnione podczas inwestycji poznańskiej, pomogą zoptymalizować proces inwestycyjny.