Coraz więcej sprzętu w WCZD

22 października 2021

Szanowni Państwo,

Dostawy trwają ! Do kolejnych pomieszczeń WCZD trafiają sprzęty i urządzenia, które będą służyć personelowi w diagnostyce i leczeniu małych pacjentów z naszego regionu.

W ostatnich dniach sprzęt trafił między innymi do Poradni Specjalistycznych, na Szpitalny Oddział Ratunkowy, czy na Blok Operacyjny.

To np. mobilne rentgeny, krzesła, wózki inwalidzkie, meble medyczne, analizatory wydychanego powietrza, czy barwiarki do Zakładu Patomorfologii.

Aktualnie obiekt znajduje się w fazie testów funkcjonalnych i szkoleń z udziałem przyszłego użytkownika. Równolegle trwają odbiory kontraktowe w relacji z Generalnym Wykonawcą. Otwarcie nowej placówki będzie procesem wieloetapowym i zakończy się w pierwszym półroczu przyszłego roku.

Na naszej stronie będziemy na bieżąco informować o postępach w urządzaniu WCZD.