Prace nad projektem Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka

15 lutego 2017

Zarząd Spółki Szpitale Wielkopolski, dyrekcja Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, lekarze, kierownicy oddziałów i zespół architektów, firma Industria Project Sp. z o.o., wspólnie pracują nad stworzeniem projektu Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Spotkania odbywają się cyklicznie, nawet kilka razy w miesiącu. Kierownicy oddziałów szpitalnych, aktualnie znajdujących się w budynkach przy ul. Krysiewicza i Nowowiejskiego w Poznaniu, mają realny wpływ na to jak bedą wyglądały poszczególne oddziały w nowobudowanym szpitalu. Projektanci z Gdańska, uwzględniają uwagi w projekcie i nanoszą ewentualne zmiany.