Logo Fundusze Europejskie, Godło Polski, Rzeczpospolita Polska, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Remont ulicy Wrzoska zakończony przed terminem

8 stycznia 2021

Szanowni Państwo, z radością informujemy, iż przed planowanym terminem, Generalnemu Wykonawcy – firmie Warbud S.A., udało się z końcem grudnia ukończyć remont ulicy Wrzoska. Jest to integralna część inwestycji – budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Docelowy układ ulicy Wrzoska został zatwierdzony przez Miasto Poznań. Projekt czasowej organizacji ruchu został uzgodniony w szczególności z Zarządem Dróg Miejskich, Miejskim Inżynierem Ruchu oraz Szpitalem Wojewódzkim w Poznaniu.

W wyniku przebudowy powstała nowa pętla autobusowa. Przystanek został przeniesiony w nowe miejsce. Od ulicy Dojazd został również poprowadzony zupełnie nowy chodnik dla pieszych – takiego dotąd nie było, piesi korzystali dotychczas z pobocza jezdni.

Docelowo, wykonane prace znacząco poprawią organizację ruchu
w tym miejscu, zapewnią komfortowy dojazd, jak i dojście do obu szpitali, które znajdują się przy ulicy A. Wrzoska.

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wordpress/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wordpress/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/wordpress/wp-c...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /wordpress/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52