Szpital jest dziś planem filmowym :)

21 września 2022

Na Oddziale Dzieci Starszych I, w Wielkopolskim Centrum Zdrowia Dziecka, słychać dziś wyłącznie słowa „akcja” i „mamy to”. Nagrania idą jak burza. Bo tacy aktorzy (jednocześnie personel szpitala) to skarb 🙂 W rolę małych pacjentów wcielili się aktorzy- amatorzy. Za co już teraz serdecznie im dziękujemy.

Na terenie nowego szpitala pediatrycznego przy ul. Wrzoska 1, realizujemy dziś spot promujący tę, sfinansowaną ze środków unijnych, inwestycję.

Pokazujemy Państwu trochę pracy od kuchni a finalnym efektem – czyli filmem promocyjnym – pochwalimy się wkrótce.