Umowa z firmą świadczącą pełnobranżowy nadzór inwestorski nad budową Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka zawarta!

18 października 2018

Usługi w zakresie nadzoru nad pracami związanymi z budową Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka będzie świadczyć firma Sweco Consulting sp. z o.o.

Kontrakt zawarty został 17 października br. pomiędzy Prezesem Spółki Szpitale Wielkopolski Panią Izabelą Grzybowską oraz Dyrektorem Naczelnym Sweco Consulting sp. z o.o. Panem Narcyzem Stefańczykiem.
Na jego podstawie nadzór wielobranżowy robót związanych z powstaniem szpitala pediatrycznego świadczony będzie przez dziewięcioosobowy zespół ekspertów Sweco Consulting.