Umowa z generalnym wykonawcą Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka podpisana!

17 października 2018

Nic nie stoi już na przeszkodzie aby ruszyła budowa Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu. Działka przy ulicy Wrzoska jest przygotowana, a umowa z generalnym wykonawcą- firmą Warbud- podpisana. Na placu budowy zrobili to dziś prezes spółki Szpitale Wielkopolski- Izabela Grzybowska i prezes firmy Warbud- Jerzy Werle.

Dotąd, prac związanych z powstawaniem nowego szpitala pediatrycznego w Poznaniu, nie było widać, ponieważ od wielu miesięcy zespół spółki Szpitale Wielkopolski przygotowywał całą obszerną dokumentacje i nadzorował powstawanie projektu. Teraz się to zmieni. Każdy będzie mógł zobaczyć jak fizycznie powstaje szpital. Rozpoczyna się budowa. Wykonawca zapewnia, że szpital będzie gotowy za 30 miesięcy.