Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka – umowa na wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej- podpisana!

10 stycznia 2017

W dniu 29.08.2016 r. w siedzibie Szpitale Wielkopolski Sp. z o.o. odbyło się podpisanie umowy na wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla przedsięwzięcia „Budowa Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka (szpitala pediatrycznego) wraz z jego wyposażeniem”.
Umowa zawarta zostala pomiędzy Szpitale Wielkopolski Sp. z o.o. – reprezentowaną przez Izabelę Grzybowską – Prezesa Zarządu oraz Industria Project Sp. z o.o., reprezentowaną przez Włodzimierza Werochowskiego- Prezesa Zarządu.

Wykonawca wybrany został w trybie przetargu nieograniczonego (kwota oferty 4 612 500, 00 zł). Termin realizacji zadania wynosi 76 tygodni.