Wizyta (i nie tylko) na budowie Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka

18 kwietnia 2019

15 kwietnia 2019 r. w biurze Inwestora Zastępczego zlokalizowanym na terenie placu budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka odbyło się wyjazdowe posiedzenie Rady Nadzorczej Spółki.

Po obradach RN, jej członkowie oraz zaproszeni goście, w tym przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, udali się na teren budowy WCZD. Uczestnicy mogli zapoznać się z aktualnym zaawansowaniem prac budowlanych oraz obejrzeć „od środka” postępującą budowę szpitala, czyli m. in.: wylaną płytę fundamentową, zabetonowany kanał technologiczny, prace przy sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz wykonane ściany i stropy nad przyszłą apteką i laboratorium. W kolejnych osiach konstrukcyjnych powstają słupy i ściany podziemnej kondygnacji -1 oraz rozpoczęto prace w pionach na poziomie 0. Bryła szpitala jest już wyraźnie zarysowana.

Załączniki:

1. ??2. ??3. ??4. ??