Logo Fundusze Europejskie, Godło Polski, Rzeczpospolita Polska, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Szkolenia on-line dla szpitali

17 czerwca 2020

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia wznawia realizację projektu szkoleniowego „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej” w ramach Akademii CSIOZ. Szkolenia wracają w nowej odsłonie tj. szkolenia on-line. Zakres szkoleń jest tożsamy ze szkoleniami stacjonarnymi, realizowane są z wykorzystaniem narzędzia MS Teams.

Pierwsze szkolenia on-line zostały już zrealizowane. Zapraszamy do rejestracji na kolejne.

Przypominamy iż wszystkie niezbędne informacje dotyczące szkoleń znajdą Państwo na stronie Projektu: https://www.csioz.gov.pl/akademia-csioz/szkolenia-z-edm/.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z osobami które po stronie CSIOZ odpowiadają za realizację działania w ramach Akademii CSIOZ:

Szkolenia są bezpłatne, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) oraz z budżetu państwa.