Logo Fundusze Europejskie, Godło Polski, Rzeczpospolita Polska, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Zapraszamy do udziału w akcji „BOOKCROSSING – NA ZDROWIE”

20 czerwca 2013

Tym razem z okazji Ogólnopolskiego Dnia Uwalniania Książek zapraszamy ponownie do udziału w akcji „BOOKCROSSING – NA ZDROWIE”.

 

Akcja pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

W poprzedniej odsłonie akcji, dzięki zaangażowaniu pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego udało się zebrać blisko 1 500 pozycji. Książki zostały przekazane podległym Departamentowi Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom jednostkom ochrony zdrowia. Akcja została przyjęta z dużym entuzjazmem.

Współorganizatorem akcji jest Departament Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Marszałkowskiego, który prowadzi akcję wśród pracowników Urzędu. Każdy przekazany dar przyczyni się do poprawy samopoczucia chorych, umili trudny czas pobytu w Szpitalu, wywoła uśmiech na twarzach pacjentów i choć na chwilkę pozwoli zapomnieć o chorobie.

Podczas wakacji książki i specjalne półki trafią do szpitali. Książki dostępne będą w miejscach oznaczonych plakatami laureatów wyłonionych w konkursie na plakat w ramach tej samej inicjatywy.
Akcja nie jest ograniczona w czasie.