Szkolenie pn. „Realizacja projektów infrastrukturalnych w ochronie zdrowia”

8 lipca 2013

3 lipca 2013 roku odbyło się szkolenie poświęcone tematyce partnerstwa publiczno – prywatnego (PPP) w ramach przygotowania inwestycji budowy nowego szpitala matki i dziecka w Poznaniu pn. „Realizacja projektów infrastrukturalnych w ochronie zdrowia”

Zaproszeni goście:

Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Mateusz Klemenski
Dyrektor Departamentu Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom UMWW Leszek Sobieski
Prezes Zarządu „Szpitale Wielkopolski” sp. Z o.o. Grzegorz Wrona
W zagadnienia uczestników spotkania wprowadziła Pani Agnieszka Gajewska, Partner Infralinx Capital, specjalista w dziedzinie projektów PPP.

Zapraszamy do obejrzenia relacji TVP Poznań: