„JEŚLI JUŻ SZPITAL, TO JAKI?” – WYNIKI KONKURSU

28 maja 2013

Kolorowe ściany w salach szpitalnych, lekarze w kolorowej odzieży, przestronne świetlice szpitalne i salki komputerowe w każdym szpitalu – tak zdaniem małych pacjentów powinien być wyposażony i zaprojektowany nowy szpital matki i dziecka w Poznaniu.

Właśnie zakończył się konkurs na najciekawszą pracę plastyczną dla dzieci przebywających w podmiotach leczniczych podległych samorządowi województwa wielkopolskiego pt. „Jeśli już szpital, to jaki?”.
– Konkurs miał wyłonić najciekawsze pomysły dzieci na ograniczenie stresu i poprawienie warunków przebywających na oddziałach dziecięcych pacjentów i stać się inspiracją dla nas i potencjalnych projektantów i wykonawców nowego szpitala matki i dziecka w Poznaniu – wyjaśnia Jakub Jędrzejewski, wiceprezes Szpitale Wielkopolskie sp. z o.o.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów.

Kategoria:
do lat 6
Gabrysia lat 4,5
1. Kacper lat 6
2. Zosia lat 5

I – III klasa szkoły podstawowej
Agata lat 10
1. Mateusz lat 10
2. Bartek lat 10

IV – VI klasa szkoły podstawowej
Julia lat 12
1. Kamil
2. Weronika lat 11

wiek gimnazjalny i młodzież do lat 18
Klaudia lat 16
1. Barbara lat 15
2. Wiktor lat 16

W załączeniu prezentujemy nagrodzone prace.