Spot o Wielkopolskim Centrum Pediatrii

10 października 2022

Powoli żegnamy się z inwestycją, którą prowadziliśmy od 2018 roku. Zrobiliśmy to ! 🙂 Rozpiera nas z tego powodu duma. Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Wielkopolskiego za zaufanie i powierzenie nam tego zadania. Mamy poczucie, że zrobiliśmy coś wspaniałego i niezwykle ważnego dla całego Województwa.

Przy tej okazji życzymy wszystkim małym pacjentom i ich opiekunom, aby dzięki zastosowanym rozwiązaniom, nowoczesnym technologiom, i staraniom setek ludzi – pobyt w szpitalu był możliwie jak najkrótszy, aby leczenie przebiegało sprawnie a komfort jaki staraliśmy się zapewnić – choć minimalnie wynagradzał zmagania z chorobami.

Wszystkim życzymy dużo zdrowia!

Mamy nadzieję, że każdy uśmiechnie się podczas oglądania tego spotu 🙂

Miłego oglądania 🙂

Pozdrawiamy,