Wizytacja zakończonej budowy Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie – Prokocimiu

21 maja 2019

9 oraz 10 maja br. na zaproszenie Generalnego Wykonawcy firmy WARBUD SA zespół Inwestora Zastępczego Szpitale Wielkopolski sp. z o.o., zespół inspektorów nadzorów branżowych firmy SWECO CONSULTING Sp. z o.o., przedstawiciel nadzoru autorskiego firmy Industria Project sp. z o.o., a w szczególności przedstawiciele przyszłego użytkownika WCZD, a więc SZOZ nad Matką i Dzieckiem, mieli możliwość zapoznania się ze zrealizowaną inwestycją tuż przed przekazaniem nowych obiektów Inwestorowi Uniwersytetowi Jagiellońskiemu – Collegium Medicum.

Wizyta studyjna była doskonałą okazją do zapoznania się z bogatym doświadczeniem jaki Wykonawca firma WARBUD SA oraz Inwestor nabyli podczas realizacji inwestycji. Specyfika nowoczesnego budownictwa szpitalnego sprawia, że doświadczenie jakim podzielił się z nami Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie pan Marcin Jędrychowski, jak i zespół inżynierów Generalnego Wykonawcy odpowiedzialnych za przeprowadzone prace, będzie można wykorzystać na placu budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Poznaniu.