Budowa wodociągu dla Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka zakończona

19 grudnia 2018

Zakończona została realizacja wodociągu PE DN 200 ca 410mb wraz z hydrantami nadziemnymi. Zadanie inwestycyjne zakończono wraz z wszelkimi procedurami odbiorowymi, w tym ze strony gestora sieci Aquanet S.A., Zarządu Dróg Miejskich, a także Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego oraz Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Odtworzono utwardzenia ścieżki rowerowej, które zgodnie z ustaleniami naruszono na czas prac, uprzątnięto obszar zajmowany na czas budowy. Sieć została oddana do użytkowania na czas i już dziś stanowi podstawowe źródło zasilania dla zabezpieczenia dostaw wody na plac budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Docelowo, po wykonaniu przyłącza przez Generalnego Wykonawcę budowy szpitala, firmę Warbud S.A., będzie stanowić wodociąg zasilający szpital. Zadanie wykonano we współpracy z Aquanet S.A., który w myśl wzajemnych ustaleń, stał się Inwestorem zadania, dla którego Inwestorem Zastępczym realizującym stronę organizacyjną i techniczną były Szpitale Wielkopolski Sp. z o.o. Dzięki wzajemnej współpracy i zrozumieniu możliwe było zrealizowanie inwestycji na czas!