Przypominamy – trwa remont ulicy Wrzoska

26 kwietnia 2020

Zgodnie z projektem budowy nowego szpitala pediatrycznego na terenie Poznania, gruntownie zostanie również przebudowana ulica A. Wrzoska. Stanowi ona drogę dojazdową do szpitala MSWiA im. prof. Ludwika Bierkowskiego oraz do powstającego Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Ulica wymaga gruntownej modernizacji i uporządkowania organizacji ruchu, obsługującej docelowo Pacjentów dwóch Szpitali.

Liczymy się z tym, iż planowana przebudowa i prace drogowe mogą się wiązać z utrudnieniami z dojazdem i parkowaniem w okolicy za co serdecznie przepraszamy. Zaznaczamy natomiast, iż docelowo, wykonane prace znacząco poprawią organizację ruchu w tym miejscu, zapewnią komfortowy dojazd, jak i dojście do obu szpitali, które znajdują się przy ulicy A. Wrzoska.