PRZEDŁUŻONY TERMIN NA SKŁADANIE PRAC W KONKURSIE NA PLAKAT PROMUJĄCY BOOKCROSSING W PLACÓWKACH MEDYCZNYCH

26 kwietnia 2013

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, termin na składanie projektów w konkursie „BOOKCROSSING – NA ZDROWIE” zostaje przedłużony do 30 kwietnia 2013r.

Przypominamy, że przedmiotem konkursu jest plakat promujący ideę bookcrossingu. Projekty plakatów można przesyłać  także pocztą elektroniczną na adres biuro@szpitalewielkopolski.pl.  Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.szpitalewielkopolski.pl (w zakładce ogłoszenia). Na zwycięzcę i wyróżnionych czekają nagrody finansowe.